NOWY TERMIN / NOWA NAZWA

Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA zmieniaja nazwę na 4PRINT WEEK. Digital. Industrial. Offset. Flekso. 3D.

4 PRINT WEEK to nowy rozdział w tradycji spotkań poligraficznych Międzynarodowych Targów Poznańskich.  4 PRINT WEEK koncentruje się na nowoczesnych technologiach, druku 3D, rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu oraz technikach offset. W tym samym czasie odbędzie się druga edycja Kongresu ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU. Tematyka targów oraz towarzyszącego im kongresu będzie atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. 4 PRINT WEEK to nie tylko doskonałe forum dyskusji o rozwoju technologicznym rynku poligraficznego w Polsce, ale także miejsce do integracji całej branży.

Jesienna data targów pozwala na spotkanie w szerokim gronie fachowców w dniach 1-4.10. odbędą się również Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Targi Technologii dla Przetwórstwa Polimerów POLIMER TECH.

Taropak, 4 Print Week oraz Polimer Tech to trzy imprezy koncentrujące się kompleksowo
na tematyce branży opakowań, technologii druku i offsetu, a także technologii związanych z przetwórstwem tworzyw polimerowych. Jest to wyjątkowa okazja by poznać tak szeroką
i kompleksowo przedstawioną ofertę branży poligraficznej i opakowań.

Do zobaczenia na Targach!

W tym samym czasie również:
Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli Polagra Gastro i INVEST Hotel, Polagra Tech i Smaki Regionów.

Wstecz

Partnerzy Medialni