Zasady wstępu dla grup szkolnych

ZASADY OGÓLNE:

 1. Wstęp dla grup zorganizowanych odbywa się wyłącznie w dniu 3 października.
 2. Grupa zorganizowana musi liczyć od 15 do 25 osób wraz z opiekunami.
 3. Grupę należy zgłosić najpóźniej do dnia 13 września 2019 r. (piątek) korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej danych targów w zakładce Grupy Zorganizowane.

Ze względów organizacyjnych prosimy o możliwie szybkie zgłoszenie grupy. liczba miejsc ograniczona!

 1. Proces zgłoszenia grupy odbywa się w trzech krokach:
 • Wypełnienie i wysłanie formularza na stronie przez organizatora grupy wraz z podaniem deklarowanej liczby uczestników oraz godziny przyjazdu.
  thumbnail_formularz_rejestracyjny.jpg
 • W odpowiedzi przedstawiciel Grupy MTP potwierdza przyjęcie zgłoszenia grupy.
 • Organizator grupy w dniu przyjazdu na Targi pozostawia w wyznaczonej kasie wydruk potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i kupuje ulgowe bilety w cenie 20 zł.
 1. Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. Z o.o. zbierają jedynie dane dotyczące instytucji organizującej grupy oraz osób kontaktowych. Dane te wykorzystywane będę do kontaktu w sprawie uczestnictwa w targach oraz zgodnie z odpowiednimi przepisami.
 2. Wejście na Targi dla zgłoszonych grup odbywa się na podstawie zakupionych w kasie biletów ulgowych, zgodnie z pkt. 4.
 3. Zwiedzanie targów odbywa się tylko i wyłącznie wraz z przewodnikiem zapewnionym przez Grupę MTP zgodnie z wyznaczoną trasą zwiedzania. Nie ma możliwości indywidualnego zwiedzania targów przez grupy szkolne.

Opiekun grup zorganizowanych:

Katarzyna Brodnicka

tel. +48 61 869 2154

mail: katarzyna.brodnicka@grupamtp.pl

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni